O firmie

Ideą firmy jest zamysł stworzenia nowoczesnego, konkurencyjnego, dobrze zarządzanego przedsiębiorstwa. Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, których rozwój, sprawność działania i sukces zależy od szybkiego i sprawnego transportu oraz profesjonalnej obsługi łańcucha dostaw

Misja firmy

Misją ATL Sp. z o. o. jest zapewnienie najwyższej jakości usług logistycznych każdego rodzaju, a także aktywne zarządzanie łańcuchem dostaw.
Filozofia naszej firmy opiera się na zapewnieniu naszym Klientom usług najwyższej jakości w oparciu o wiedzę jaką dysponujemy. Szczycimy się kluczowym w branży transportowej punktualnym serwisem, który jest do dyspozycji 24h na dobę.

Strategia firmy

Objąć swoją opieką wszystkie ogniwa łańcucha dostaw. Stale dążyć do polepszenia terminowości dostaw i uzyskania stanu „doskonali w każdym calu". Wspierać profesjonalną radą. Planować transport z pasją i wyobraźnią reagując na wszelkie zmiany rynku transportowego. Dążyć do umocnienia pozycji na rynku i być krok przed konkurencją. Prowadzić rozpoczęte projekty do samego końca.

Ludzie

Umożliwić pełną autonomię działania w oparciu o ustalone procedury, zasady oraz reguły. Zapewnić stały rozwój, możliwość realizacji zawodowych oraz bezpieczeństwo i komfort pracy. Doceniać współudział w sukcesach firmy oraz indywidualne sukcesy.

Jakość

Atutem ATL jest terminowość realizacji zleceń transportowych, dyspozycyjność oraz wysoka jakość świadczonych usług. Naszym kontrahentom oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń, konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne terminy płatności. Spełnianie wszelkich wymagań oraz potrzeb naszych klientów jak również ich pełna satysfakcja to nasz cel nadrzędny.

Bezpieczeństwo

Wszystkie realizowane przez nas usługi są ubezpieczone w zakresie OC Spedytora oraz OC Przewoźnika Umownego na łączną kwotę 300 000 EUR na każde zdarzenie. Ponadto oferujemy bardzo atrakcyjne warunki ubezpieczenia CARGO z maksymalnym zakresem odpowiedzialności na klauzuli A do 110% wartości towaru.